Презентация на тему: Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р

Реклама. Продолжение ниже
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
Переможці: Матюшенко Олександр (424 група), Мирун Владислав (534 група)
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
Переможці: Рубаняк Назарій (374 група), Матюшенко Олександр (424 група)
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
Переможці: Кисельова Олена (574 група), Мирун Владислав (534 група)
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р
1/36
Средняя оценка: 4.7/5 (всего оценок: 78)
Код скопирован в буфер обмена
Скачать (17340 Кб)
Реклама. Продолжение ниже
1

Первый слайд презентации

« Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
2

Слайд 2

Номінація « З ранку до ночі»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
3

Слайд 3

Переможець: Мирун Владислав ( 534 група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/3
4

Слайд 4

Номінація: «Нестандартність та креатив- моє друге «Я»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
5

Слайд 5

Переможець: Шелєвєй Євгеній (214група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/3
6

Слайд 6

Номінація: « І швець,і жнець,і в дуду грець»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
7

Слайд 7: Переможці: Матюшенко Олександр (424 група), Мирун Владислав (534 група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/4
Реклама. Продолжение ниже
8

Слайд 8

Номінація«Щоб ми без тебе робили?»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
9

Слайд 9: Переможці: Рубаняк Назарій (374 група), Матюшенко Олександр (424 група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/4
10

Слайд 10

Номінація: «Все знати неможливо? Помиляєтесь!!!»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
11

Слайд 11

Переможець: Петров Андрій (714група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/3
12

Слайд 12

Номінація «Відкриття року»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
13

Слайд 13

Переможець: Обримба Євгеній (214група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/3
14

Слайд 14

Номінація «Улюбленець публіки»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
Реклама. Продолжение ниже
15

Слайд 15

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/4
16

Слайд 16

Номінація: « Народжені, аби дарувати радість та позитив»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
17

Слайд 17

Переможець: Ніколюк Анна (474 група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/3
18

Слайд 18

Номінація : «Как круто, что я встретил тебя…

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
19

Слайд 19: Переможці: Кисельова Олена (574 група), Мирун Владислав (534 група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/4
20

Слайд 20

Номінація: «Бачимо у тобі колегу»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
21

Слайд 21

Переможець: Пшенична Тетяна (364 група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/3
22

Слайд 22

Но мінація : « Згуртувати «народ» на спільні справи – ось моє покликання»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
23

Слайд 23

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/4
24

Слайд 24

Номінація : « Гідний продовжувач справи Грушевського, Драгоманова, Винниченка…

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
25

Слайд 25

Переможець: Довбня Владислав (714 група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/3
26

Слайд 26

Номінація: «Талантів я маю багато»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
27

Слайд 27

Переможець: Рубаняк Назарій (374 група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/3
28

Слайд 28

Номінація: «Хочу все і про всіх знати»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
29

Слайд 29

Переможець: Пилипчук Олександр (174 група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/3
30

Слайд 30

Номінація: «Очі горять, усе навколо запалюють»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
31

Слайд 31

Переможець: Сантар Руслана (214 група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/3
32

Слайд 32

Номінація: «Своїм прикладом ти надихаєш»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
33

Слайд 33

Переможець: Довбня Владислав (534група)

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
Изображение для работы со слайдом
1/3
34

Слайд 34

Номінація: « Найзгуртованіша група»

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
35

Слайд 35

Переможець: 424 група, староста Матюшенко Олександр

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
36

Последний слайд презентации: Іду на Ви-2017 » 11 грудня 2017р

Спеціальні номінації

Изображение слайда
Изображение для работы со слайдом
1/2
Реклама. Продолжение ниже