Презентация на тему: 3 Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі

Реклама. Продолжение ниже
№3 Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі
Оқу мақсаты : 6.1.1.1. Мәтіннің атауын талқылау және алғашқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілген мәселені болжау.
Сабақтың б асы :
Сабақтың ортасы :
Саралау тапсырмасы:
Құндылықтарға баулу: 6-құндылық. Тарихтың, мәдениет пен тілдің біртұтастығы. Қазақ халқының салт-дәстүрін білу, бесікті ұқыптап ұстау, мұра екенін түсіну
1/6
Средняя оценка: 4.5/5 (всего оценок: 48)
Код скопирован в буфер обмена
Скачать (471 Кб)
Реклама. Продолжение ниже
1

Первый слайд презентации: 3 Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі

• пән мұғалімі Калпакова Л.Д • Сыныбы : 6-сынып • Тақырыбы: Бесікке салу (тыңдалым және айтылым)

Изображение слайда
1/1
2

Слайд 2: Оқу мақсаты : 6.1.1.1. Мәтіннің атауын талқылау және алғашқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілген мәселені болжау

Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар орындай алады: Мәтінді тыңдау арқылы жаңа тақырыпты болжайды, бесікке салу салты туралы біледі; Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Тұсау кесу, бесікке салу салттарын салыстырады Кейбір оқушылар орындай алады: Үстеудің мағыналық түрлерін қатыстыра отырып, бесік жырын жазады. Бағалау критерийлері: 1.Жаңа тақырыпты біледі, түсінеді 2. Екі салт-дәстүрді салыстырады 3. Бесікке салу жырын жазады

Изображение слайда
1/1
3

Слайд 3: Сабақтың б асы :

Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру : « Сәлемдесу» тренингісі арқылы. Топқа бөлу. (түрлі түсті қағаздар арқылы бөлу.) Сабақтың тақырыбы мақсаты, бағалау критерийлерімен таныстыру « Миға шабуыл» әдіcі apқылы сұрақтар қою

Изображение слайда
1/1
4

Слайд 4: Сабақтың ортасы :

1 Мәтінді тыңдайды, тақырыпты дұрыс болжайды 1 2 «Бесікке салу» салты туралы білетінін айтады 1 Тұсау кесу Бесікке салу Үстеулер 1 Сөйлем құрастырады 1 2 Үстеулердің мағыналық түрлерін дұрыс қолданады 1 1 Бесік жырын жазады 1 2 Өлең жолдары үйлесімді 1 3 Үстеулердің мағыналық түрлерін дұрыс қолданады 1 4 Қатесіз жазады 1 1-тапсырма : (ТЖ) «Stop kadr» әдісі Мәтінді тыңдап, тақырыпты болжайды. Бесікке салу салты туралы ойларын ортаға салады. Дескриптор: ҚБ « Бағдаршам » әдісі арқылы топтар бір-бірін бағалайды. 2-тапсырма: (ЖЖ ) «Адасқан сөздер» әдісі Кестемен жұмыс Тірек сөздер арқылы сөйлем құрастыр. (бесік, ала жіп, аттама, төмен, ары-бері, ағаш, ою-өрнек, мұра, салт) Дескриптор: ҚБ « Бас бармақ » әдісі арқылы топтар бір-бірін бағалайды. 3- тапсырма: (Ж ) « Егер мен ақын болсам..» әдici Жаңа тақырыппен байланыстырып, үстеулерді қатыстыра отырып бесік жырын жазу. Дескриптор: ҚБ Оқушылар « Қол шапалақтау» арқылы бағалайды

Изображение слайда
1/1
5

Слайд 5: Саралау тапсырмасы:

Тұсау кесу Бесікке салу Үстеулер Т апсырма. Тірек сөздер арқылы сөйлем құрастыр. (бесік, ала жіп, аттама, төмен, ары-бері, ағаш, ою-өрнек, мұра, салт) Барынша қолдау көрсету: Сөлемдерді толықтыр Орташа қолдау көрсету: Сөлемдерді құрастырады. Үстеулерді қолданады. Қолдауды аз көрсету: Екі салтты салыстырады

Изображение слайда
1/1
6

Последний слайд презентации: 3 Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі: Құндылықтарға баулу: 6-құндылық. Тарихтың, мәдениет пен тілдің біртұтастығы. Қазақ халқының салт-дәстүрін білу, бесікті ұқыптап ұстау, мұра екенін түсіну

Изображение слайда
1/1
Реклама. Продолжение ниже